Kamienica Piłkarza

Zapraszamy do zakupu mieszkań w ramach projektu „Kamienica Piłkarza” w Łodzi.

KTO MOŻE KUPIĆ MIESZKANIE?:
🔶 Oczywiście, nie trzeba być piłkarzem, aby u nas kupić.
🔶 Zapraszamy wszystkie osoby, które zamiast trzymania pieniędzy na lokacie, chciałyby zainwestować swoje środki w mieszkanie dające dobry zysk.
🔶 Obracamy się w środowisku zawodowych piłkarzy, którzy lubią inwestować w nieruchomości, stąd Kamienica Piłkarza.

JAK WYGLĄDAJĄ MIESZKANIA?                                                           🔶 Mieszkania przygotowujemy tak, aby były pełni wyremontowane oraz umeblowane, czyli gotowe do wynajmu.                                          🔶 Chcemy aby inwestor, kupując w naszej kamienicy mieszkanie, czuł się w pełni komfortowo.                                                                   🔶 Stąd w okresie trzech lat właściciel mieszkania otrzyma ustaloną kwotę wynagrodzenia, nawet jeśli jego mieszkanie będzie stało puste. Proponujemy to, gdyż jesteśmy pewni, że nasze kompaktowe mieszkania będą zawsze wynajęte.                                                           🔶 Posiadamy zróżnicowaną ofertę, dopasowaną do komercyjnego wynajmu mieszkań                                                                                    🔸mikrokawalerki (11-16 m2),                                                                  🔸kawalerki (24-35m2),                                                                            🔸kompaktowe mieszkania dwupokojowe                                            🔸większe lokale, przystosowane do przyjęcia większej liczby najemców,                                                                                                   🔸są także mieszkania w segmencie mocno budżetowym, przeznaczonym dla najemców z najmniej zasobnym portfelem, ale też generującym dobre stopy zwrotu.

LOKALIZACJA KAMIENICY:                                                                         🔶 Nasza kamienica znajduje się bardzo dobrej lokalizacji, w odległości około 500 metrów od centrum handlowego                          🔶 Manufaktura oraz zaprojektowanej stacji PKP Łódź Polesie (tzw. łódzkie metro).                                                                                            🔶 Natomiast do Placu Wolności oraz początku ulicy Piotrkowskiej (tej części historycznej) dojdziemy w 7-8 minut.
🔶 Sama ulica, przy której znajduje się nasza kamienica, jest w fazie przetargów na jego pełną rewitalizację (szerokie chodniki, dużo zieleni oraz cichobieżne tramwaje).

INFORMACJE:
🔶 Przez okres trzech lat zwrot z najmu będzie na poziomie 6% i więcej rocznie, już z kompleksowym zarządzaniem w cenie
🔶 W pełni umeblowane mieszkanie z oddzielną KW posiadamy w cenie już od 171.500 PLN
🔶 Inwestor poza zyskiem z najmu, w okresie 3-5 lat będzie mógł się cieszyć także ze wzrostu wartości mieszkania, dzięki dodatkowym
remontom w samej kamienicy, jak i dynamicznie zmieniającemu się otoczeniu.
🔶 Mieszkania dają inwestorowi możliwości zastosowania przyśpieszonej amortyzacji, co oznacza brak podatków z tytułu najmu przez wiele lat.
🔶 Projekt tworzy zespół doświadczonych inwestorów, obecnych na rynku nieruchomości od 10 lat.
🔶 Każde mieszkanie posiadać będzie swoją księgę wieczystą, zatem będzie można wziąć na nie kredyt mieszkaniowy.
Możemy w tym pomóc, mając zespół doświadczonych specjalistów w tym zakresie.                                                                                            🔶 Zachęcamy do rezerwacji mieszkań, która odbywa się poprzez podpisanie umowy rezerwacyjnej.                                                            🔶 Na miejscu będzie biuro (od strony ulicy), które będzie dbać o 100 % obłożenie.

Nie prowadzimy tradycyjnej sprzedaży, a naszych ofert mieszkań nie znajdziecie na popularnych portalach ogłoszeniowych. Mamy duże grono ufających nam inwestorów co powoduje, że nim dana KAMIENICA wejdzie do sprzedaży to już wiele lokali jest zarezerwowanych.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Telefon: 514-444-101