Lider WIWN®

Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości, czyli www.wiwn.pl powstały w 2016 roku. Jej założycielem był Wojciech Orzechowski, przedsiębiorca, który poza swoją działalnością biznesową, od ok 2006 roku zaczął obracać nieruchomościami. Dzięki temu doszedł do majątku, który zapewnił mu dostatnie życie. Przez dwa lata żył jako rentier we Włoszech. Tam został namówiony przez przyjaciela do powrotu do Polski, aby zaczął się dzielić swoją wiedzą. Tak powstały unikatowe warsztaty dla osób, które poza wiedzą, dostają wyjątkowy, roczny mentoring. Są prowadzone przez cały proces zakupu mieszkania, remontu oraz jego sprzedaży z zyskiem. Średni zysk jaki uzyskuje osoba po kursie o między 30 a 50 tys. PLN na jednym mieszkaniu, a zdarzają się często wyniki 70 czy nawet ponad 100 tys. na jednej transakcji.

Po pewnym czasie ludzie po warsztatach u Wojciecha Orzechowskiego, zaczęli się organizować w różnych miastach, aby się lokalnie wspierać. Osobiście, jako pierwszy, niemal trzy lata temu, zorganizowałem pierwsze spotkanie w Warszawie, grupy mazowieckiej. Od tego czasu, już jako formalny lider, zorganizowałem kilkanaście takich lokalnych spotkań w Warszawie, osiągając liczby uczestników między ok 100 a 230 osób – bez żadnej reklamy, praktycznie w 100 % dla osób po warsztatach WIWN. Z czasem nasze spotkania stały się bardziej otwartymi spotkaniami, czyli teraz każdy kto kupi bilet, może do nas przyjść na takie spotkanie. Takie same lokalne grupy działają już w każdym wojewódzkim mieście w Polsce. Poza spotkaniami, każda grupa ma swoją tajną grupę na Facebooku, gdzie członkowie (dostęp TYLKO dla osób po warsztatach !!!) wymieniają się wiedzą, okazjami oraz wspierają. Stworzyła się gigantyczna społeczność osób zajmujących się szeroko pojętym obrotem nieruchomościami, czyli osobami, które kupują, remontują i sprzedają – osiągając ponadprzeciętne zyski i budując swoją drogę do wolności finansowej. Ja jako biznesmen z niemal 22 letnim stażem (prowadzę firmę organizującą największe w Polsce rozgrywki piłkarskie dla amatorów, dla firm itd. – www.facebook.com/Ligowiec) – spełniam się dodatkowo w roli osoby, która doradza początkującym fliperom oraz organizuje spotkania.

Grupa Mazowiecka, jakiej mam przyjemność przewodzić, liczy obecnie ponad 450 członków. Mamy wiele osób, które zaczęły robić to na skalę mini przemysłową. Mają po kilka mieszkań jednocześnie w obrocie, zatrudniają kilka firm remontowych. Ludzie się łączą w grupy, kupują większe tematy. Wokół WIWN działa też cała masa ludzi, którzy czerpią z wiedzy i pomysłów Wojtka Orzechowskiego, ale nie są po szkoleniu. Dość powiedzieć, że profil otwarty profil na FB lubi ok 36.000 osób – https://www.facebook.com/warsztaty.inwestowania/   a profil na Youtube subskrybowało ponad 16 tysięcy osób: https://www.youtube.com/channel/UCrEDpu9qC4ynYrfng8zp5tg 

Największe nasze spotkanie, gdzie głównym prelegentem był Wojciech Woźniczka – absolutny mistrz jeśli chodzi o tematy negocjacji – świetny szkoleniowiec, autor bestelerowych książek (ok 10.000 egzemplarzy sprzedanych bez pomocy wydawnictwa i bez żadnego drogiego marketingu) – zgromadziło 230 uczestników. Jest to rekord frekwencyjny, jeżeli chodzi o taką branżę w Warszawie. Miejscem tego i kolejnych wydarzeń, będzie największa sala konferencyjna na ul. Chłodnej 51 https://www.goldenfloor.pl/centrum/golden-floor-tower/ – 32 piętro z pięknym widokiem na całą Warszawę.

Aby być informowanym o spotkaniach regionalnych, należy zostawić w poniższym formularzu swoje dane – wówczas będę wysyłać informacje o zbliżających się wydarzeniach w Warszawie.