Piłka nożna

W piłkę nożną grałem „od zawsze”, od pasji, stała się sposobem na życie, na biznes. Sam do dziś gram w piłkę, bardziej towarzysko. Obecnie już tylko w Warszawskiej Lidze Oldbojów. Miałem przyjemność grać w kilku klubach, a przygodę z klubową piłką kończyłem w Gwardii Warszawa.

Jednak piłka nożna to dla mnie przede wszystkim moja firma, największa w Polsce, komercyjna liga dla amatorów www.ligowiec.pl, którą prowadzę od 1998 roku. Poza rozgrywkami ligowymi, organizuje też sparingi, treningi czy też turnieje na zlecenie dużych firm. Więcej o moich rozgrywkach można zobaczyć na profilu www.facebook.com/Ligowiec. Od początku istnienia stadionu Narodowego w Warszawie moja firma Ligowiec jest wybierana jako organizator imprez na tej słynnej murawie, dla najbardziej wymagających Klientów. Mieliśmy też jako Ligowiec okazję organizować wyjątkowy turniej charytatywny, gdzie udział wzięło wielu znanych osób: https://www.youtube.com/watch?v=rjIkDQ0X_O4

Jeśli masz jakiś temat związany z piłką nożną, szukasz fajnego obiektu do gry w piłkę z Waszą drużyną/firmą – napisz do mnie koniecznie.